Soccer Star

Soccer Star forum
It is currently Mon Aug 10, 2020 3:56 pm

All times are UTC




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: JOOSTERS SEASON 36
PostPosted: Mon Mar 16, 2020 3:58 pm 
Offline

Joined: Fri Aug 17, 2007 5:42 pm
Posts: 439
Location: Long Eaton, Nottingham
I will put all teams in automatically into the draw unless any manager lets me know they want out. This has worked well over the last few seasons so I see no reason to alter this approach.

Entrance fee is £500,000 payable before the competition stars at week 2. Based on last years numbers the prizes will roughly be:

WINNER: £9,000,000 plus brilliant youth

RUNNER UP £4,500,000

LOSING SEMI FINALISTS £2,000,000

LOSING QUARTER FINALISTS £1,200,000

LOSING LAST 16 £750,000

WORST TEAM IN GROUP PHASES £600,000 (Points followed by goal difference)

MOST DRAWS IN GROUP PHASES £500,000

ZERO GOAL DIFFERENCE IN GROUP PHASES £500,000

If two teams are level on points then the position will be decided as following:

Goal difference
Goals scored
Results between the two teams with away goals counting double if level

The last 16 will be chosen by a draw and will be played over one leg - if a draw a replay will be held and decided by away goals if necessary. If there is no decision the winner will be decided on the toss of a coin.

The remaining knockout stages will be played over 2 legs with away goals counting double if the scores are level.

The last 3 prizes will be settled with a play off if more than one team qualifies.

_________________
Long Eaton Archers WPL 7 Shaolin WPL 39
Istra Pula Opal 46 Abysmal Aftermath Opal 50
FC Abertawe Opal 1 Riverplate Opal 36
Dell Diamonds Opal 54 Norfolk FC Opal 37
Death Valley Wanderers Opal 35 Bayern FC Opal 45
Black Sabbath RH33 Steppenwolf (RH46) Multinationale RH63
Moles Rangers NSA30 Lakeland Jags NSA38
Celyn Coyotes WS 35 White Zombies WS4 FC Storm Chasers WS54
Romford Dogs MOA25 Lochar Thistle MOA 32

http://www.opal-league.webs.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JOOSTERS SEASON 36
PostPosted: Tue Mar 24, 2020 4:21 pm 
Offline

Joined: Fri Aug 17, 2007 5:42 pm
Posts: 439
Location: Long Eaton, Nottingham
Group A

Armthorpe Rovers..…………….…..…..10…7…1…2...20…9...22
Manics....................………………….…..10…5…1…4...13…11...16
Chapel North.....................……………..10…3…4…3...9…12...13
Mexicana Wave.....…….…....................10…2…4…4...7…11...10
Sylvan Lake.......................……………..10…3…2…5...14…12...11
Istra Pula.............................…...……….10…3…2…5...7…14...11


Group B

Inter Southampton..…………………....10…5…4…1...16…8...19
Worksop Tigers...……………….….…..10…5…4…1...16…12...19
Cunnack Allstars.....……………..….....10…4…3…3...11…9...15
Death Valley.........………………...........10…3…3…3...14…12...12
Askham Bryan United.......…….….......10…3…3…4...7…7...12
South Ruislip.........…………........….....10…0…1…9...5…21...1


Group C

Tadcaster Albion....……………….…....11…9…1…1...22…6...28
Boscombe Athletic....………….…........12…7…2…3...19…14...23
Southern Vipers......………………….....12…5…2…5...18…16...17
Yorkshires Finest.......…………….…....12…5…2…5...17…18...17
Emu's BPW...................………….……..12…4…3...5...17…20...15
Mighty Chucks......………………….…..11…2…4…5...10…17...10
Jedi Knights........…...…………….….....12…2…0…10...10…19...6

Catch Ups not required
Chucks v Tadcaster

Group D

Whitwell..............…...………….….….....10…5…3…2...16…12...18
Chaddesden Celtic................................10…5…3…2...15…12...18
Molesley Shoals..........……………….…10…5…2…3...15…9...17
Wroxham Town..........……………...…...10…4…2…4...17…11...14
Fishburn Park........…………………..….10…3…1…6...9…17...10
Barnstoneworth Utd....…………..…......10…0…3…7...5…15...3

Group E

Par Athletic..........…...…………….….....12…8…3…1...24…12...27
Cusco..............................…………….....12…6…1…5...21…21...19
Loyal Rangers.............………………….12…6…1…1...19…19...19
Aberdeen Terrors...……………………..12…5…2…5...18…17...17
Bayern.....................………………….….12…5…2…5...18…16...16
Wigan Wildcats....……………….…...….12…3…4…5...18…20...13
La Donny Luz................………………...12…0…5…7...8…20...5


Group F

Wealdstone............…...…………….….......10…5…4…1...21…12...19
Northern Soul................……………..........10…5…2…3...17…12...17
Riverplate....................……………..……...10…4…2…4...12…12...16
Stainsacre Utd........……………….…….....12…5…0…5...11…14...15
Doncaster Town....……………….….….....10…3…3…4...12…14...12
East Riding Enterprise.......…….…...........10…2…2…8...10…18...8


Group G

The Survivors.............……..……….……..10…6…2…2...19…12...20
Bentley Vikings............…………………...10…3…5…2...13…11...14
York Rovers.…….…….….........................10…4…2…4...13…14...14
FC Abertawe.............……………………...10…3…4…3...14…12...13
Phantom Lords..............…………….…....9…3…2…4...12…16...11
Mill Lane...........................…………….…..9…1…3…5...9…15...6

Catch Up
Phantom Lords v Mill Lane

Group H

Pangolin Utd.............……………………...12…6…2…4...17…13...20
Abysmal Aft..........……………….….….....12…6…1…5...16…13...19
Radford Semele....…...…………….…......12…5…2…5...18…15...17
Chester Town............…………….…….....11…4…4…3...8…9...16
Huntley Fairways...……………….…........12…3…4…5...18…18...13
Scrubs.....................……………….…........11…2…6…3...10…11...12
Whitby Town...........………………….…....12…3…4…5...12…19...13

Catch Up Not required
Chester v Scrubs

_________________
Long Eaton Archers WPL 7 Shaolin WPL 39
Istra Pula Opal 46 Abysmal Aftermath Opal 50
FC Abertawe Opal 1 Riverplate Opal 36
Dell Diamonds Opal 54 Norfolk FC Opal 37
Death Valley Wanderers Opal 35 Bayern FC Opal 45
Black Sabbath RH33 Steppenwolf (RH46) Multinationale RH63
Moles Rangers NSA30 Lakeland Jags NSA38
Celyn Coyotes WS 35 White Zombies WS4 FC Storm Chasers WS54
Romford Dogs MOA25 Lochar Thistle MOA 32

http://www.opal-league.webs.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JOOSTERS SEASON 36
PostPosted: Tue Mar 24, 2020 4:23 pm 
Offline

Joined: Fri Aug 17, 2007 5:42 pm
Posts: 439
Location: Long Eaton, Nottingham
Fixtures

Week 2

Armthorpe Rovers 3-1 Istra Pula
Sylvan Lake v Kesgrave Vespas
Chapel North 0-0 Manics

South Ruislp 2-3 Worksop Tigers
Askham Bryan United v Kamikaze Vipers
Inter Southampton 1-1 Death Valley

Yorkshires Finest 1-2 Tadcaster Albion
Southern Vipers v Jedi Knights
Mighty Chucks 3-3 Emu's BPW 2020

Molesley Shoals 1-0 Wroxham Town
Fishburn Park 2-0 Barnstoneworth United
Hundon Harriers v Whitwell FC

La Donny Luz 1-2 Loyal Rangers
Cusco 1-0 Bayern
Par Athletic 2-1 Wigan Wildcats

Ripley Knights 0-1 Riverplate
Stainsacre United 2-0 Doncaster Town
Northern Soul 2-2 Wealdstone FC

Bentley Vikings Old Boys 2-2 FC Abertawe
Mill Lane 0-2 The Survivors
York Rovers 1-2 Phantom Lords

Scrubs 1-1 Huntley Fairways
Pangolin United 2-1 Whitby Town
Chester Town 1-0 Abysmal Aftermath

Week 3

Armthorpe Rovers 1-2 Sylvan Lake
Istra Pula v Kesgrave Vespas
Manics v Mexicana Wave

South Ruislp v Askham Bryan United
Worksop Tigers v Kamikaze Vipers
Death Valley 2-0 Cunnack Allstars

Yorkshires Finest v Southern Vipers
Tadcaster Albion 1-2 Jedi Knights
Emu's BPW 2020 2-0 Boscombe Athletic

Molesley Shoals 1-2 Fishburn Park
Wroxham Town 2-0 Barnstoneworth United
Whitwell FC 1-1 Chaddesden Celtic

La Donny Luz 1-2 Cusco
Loyal Rangers 2-3 Bayern
Wigan Wildcats 1-1 Aberdeen Terrors

Ripley Knights 0-2 Stainsacre United
Riverplate 3-2 Doncaster Town
Wealdstone FC v East Riding Enterprise

Bentley Vikings Old Boys 0-0 Mill Lane
FC Abertawe 2-1 The Survivors
Phantom Lords v Kiloparsec Villa

Scrubs v Pangolin United
Huntley Fairways 2-2 Whitby Town
Abysmal Aftermath 2-1 Radford Semele

Week 4

Istra Pula 0-3 Sylvan Lake
Mexicana Wave 0-0 Chapel North
Armthorpe Rovers v Kesgrave Vespas

Worksop Tigers 2-0 Askham Bryan United
Cunnack Allstars 1-1 Inter Southampton
South Ruislp v Kamikaze Vipers

Tadcaster Albion 3-2 Southern Vipers
Boscombe Athletic 3-2 Mighty Chucks
Yorkshires Finest 1-2 Jedi Knights

Wroxham Town 0-2 Fishburn Park
Chaddesden Celtic v Hundon Harriers
Molesley Shoals 2-1 Barnstoneworth United

Loyal Rangers 1-0 Cusco
Aberdeen Terrors 0-3 Par Athletic
La Donny Luz 1-2 Bayern

Riverplate 0-1 Stainsacre United
East Riding Enterprise 2-2 Northern Soul
Ripley Knights 1-2 Doncaster Town

FC Abertawe 2-2 Mill Lane
Kiloparsec Villa v York Rovers
Bentley Vikings Old Boys 2-1 The Survivors

Huntley Fairways 1-2 Pangolin United
Radford Semele 2-3 Chester Town
Scrubs 0-1 Whitby Town

Week 5

Kesgrave Vespas v Manics
Armthorpe Rovers 2-1 Chapel North
Sylvan Lake v Mexicana Wave

Kamikaze Vipers v Death Valley
South Ruislp 1-3 Inter Southampton
Askham Bryan United 0-2 Cunnack Allstars

Jedi Knights 1-3 Emu's BPW 2020
Yorkshires Finest 3-2 Mighty Chucks
Southern Vipers v Boscombe Athletic

Barnstoneworth United 1-2 Whitwell FC
Molesley Shoals v Hundon Harriers
Fishburn Park 1-2 Chaddesden Celtic

Bayern 2-1 Wigan Wildcats
La Donny Luz 0-2 Par Athletic
Cusco 3-2 Aberdeen Terrors

Doncaster Town 0-0 Wealdstone FC
Ripley Knights v Northern Soul
Stainsacre United 1-3 East Riding Enterprise

The Survivors 3-2 Phantom Lords
Bentley Vikings Old Boys 1-2 York Rovers
Mill Lane v Kiloparsec Villa

Whitby Town v Abysmal Aftermath
Scrubs 0-0 Chester Town
Pangolin United 2-0 Radford Semele

Week 6

Week 6

Kesgrave Vespas v Mexicana Wave
Istra Pula 0-0 Chapel North
Armthorpe Rovers 2-1 Manics

Kamikaze Vipers v Cunnack Allstars
Worksop Tigers 1-1 Inter Southampton
South Ruislp 0-2 Death Valley

Jedi Knights 0-2 Boscombe Athletic
Tadcaster Albion 3-0 Mighty Chucks
Yorkshires Finest 3-2 Emu's BPW 2020

Barnstoneworth United 1-1 Chaddesden Celtic
Wroxham Town v Hundon Harriers
Molesley Shoals 0-2 Whitwell FC

Bayern 1-2 Aberdeen Terrors
Loyal Rangers 0-3 Par Athletic
La Donny Luz 2-2 Wigan Wildcats

Doncaster Town 1-0 East Riding Enterprise
Riverplate 0-2 Northern Soul
Ripley Knights 2-2 Wealdstone FC

The Survivors v Kiloparsec Villa
FC Abertawe 1-1 York Rovers
Bentley Vikings Old Boys 1-1 Phantom Lords

Whitby Town 2-3 Radford Semele
Huntley Fairways 1-1 Chester Town
Scrubs 1-2 Abysmal Aftermath

Week 7

Sylvan Lake 1-2 Chapel North
Armthorpe Rovers 1-2 Mexicana Wave
Istra Pula 0-3 Manics

Askham Bryan United 1-1 Inter Southampton
South Ruislp 0-2 Cunnack Allstars
Worksop Tigers 2-2 Death Valley

Southern Vipers 3-0 Mighty Chucks
Yorkshires Finest 1-2 Boscombe Athletic
Tadcaster Albion 3-0 Emu's BPW 2020

Fishburn Park v Hundon Harriers
Molesley Shoals 2-0 Chaddesden Celtic
Wroxham Town 3-0 Whitwell FC

Cusco 3-1 Par Athletic
La Donny Luz 0-0 Aberdeen Terrors
Loyal Rangers 2-0 Wigan Wildcats

Stainsacre United 0-2 Northern Soul
Ripley Knights 3-0 East Riding Enterprise
Riverplate 0-3 Wealdstone FC

Mill Lane 0-1 York Rovers
Bentley Vikings Old Boys v Kiloparsec Villa
FC Abertawe v Phantom Lords

Pangolin United v Chester Town
Scrubs 1-3 Radford Semele
Huntley Fairways 2-1 Abysmal Aftermath


Week 8

Sylvan Lake 1-2 Manics
Istra Pula 0-0 Mexicana Wave
Kesgrave Vespas v Chapel North

Askham Bryan United 1-0 Death Valley
Worksop Tigers 0-0 Cunnack Allstars
Kamikaze Vipers v Inter Southampton

Southern Vipers 1-2 Emu's BPW 2020
Tadcaster Albion 2-0 Boscombe Athletic
Jedi Knights 0-1 Mighty Chucks

Fishburn Park 0-3 Whitwell FC
Wroxham Town 2-0 Chaddesden Celtic
Barnstoneworth United v Hundon Harriers

Cusco 1-2 Wigan Wildcats
Loyal Rangers 1-0 Aberdeen Terrors
Bayern 1-1 Par Athletic

Stainsacre United 2-1 Wealdstone FC
Riverplate 2-0 East Riding Enterprise
Doncaster Town 2-1 Northern Soul

Mill Lane 1-1 Phantom Lords
FC Abertawe v Kiloparsec Villa
The Survivors 2-1 York Rovers

Pangolin United 3-2 Abysmal Aftermath
Huntley Fairways 2-2 Radford Semele
Whitby Town 1-1 Chester Town

Week 9 Catch Up

Southern Vipers 2-1 Jedi Knights
Istra Pula v Kesgrave Vespas
Manics 1-0 Mexicana Wave
South Ruislip 0-0 Askham Bryan United
Ripley Knights 1-1 Northern Soul
Wealsdstone 2-2 East Riding Ent
Scrubs 1-1 Pangolin United
Kiloparsec Villa v York Rovers
Whitby Town 0-2 Abysmal Aftermath
FC Abertawe 2-0 Phantom Lords

Week 10 Catch Up

Sylvan Lake 0-1 Mexicana Wave
Yorkshires Finest 2-0 Southern Vipers
Pangolin United v Chester Town

Week 11


Istra Pula 0-2 Armthorpe Rovers
Kesgrave Vespas v Sylvan Lake
Manics 3-1 Chapel North

Worksop Tigers 3-2 South Ruislp
Kamikaze Vipers v Askham Bryan United
Death Valley 0-2 Inter Southampton

Tadcaster Albion 1-0 Yorkshires Finest
Jedi Knights 1-3 Southern Vipers
Emu's BPW 2020 0-0 Mighty Chucks

Wroxham Town 2-2 Molesley Shoals
Barnstoneworth United 0-0 Fishburn Park
Whitwell FC v Hundon Harriers

Loyal Rangers 3-0 La Donny Luz
Bayern 3-0 Cusco
Wigan Wildcats 1-2 Par Athletic

Riverplate v Ripley Knights
Doncaster Town 3-2 Stainsacre United
Wealdstone FC 3-2 Northern Soul

FC Abertawe 0-1 Bentley Vikings Old Boys
The Survivors 2-1 Mill Lane
Phantom Lords 2-1 York Rovers

Huntley Fairways 1-2 Scrubs
Whitby Town 0-3 Pangolin United
Abysmal Aftermath 2-0 Chester Town

Week 12

Sylvan Lake 1-2 Armthorpe Rovers
Kesgrave Vespas v Istra Pula
Mexicana Wave 1-3 Manics

Askham Bryan United 2-0 South Ruislp
Kamikaze Vipers v Worksop Tigers
Cunnack Allstars 3-2 Death Valley

Southern Vipers 0-0 Yorkshires Finest
Jedi Knights 0-1 Tadcaster Albion
Boscombe Athletic 3-0 Emu's BPW 2020

Fishburn Park 0-3 Molesley Shoals
Barnstoneworth United 1-2 Wroxham Town
Chaddesden Celtic 3-0 Whitwell FC

Cusco 2-2 La Donny Luz
Bayern 1-2 Loyal Rangers
Aberdeen Terrors 3-1 Wigan Wildcats

Stainsacre United 0-1 Ripley Knights
Doncaster Town 1-1 Riverplate
East Riding Enterprise 0-3 Wealdstone FC

Mill Lane 2-1 Bentley Vikings Old Boys
The Survivors 1-1 FC Abertawe
Kiloparsec Villa v Phantom Lords

Pangolin United 0-2 Scrubs
Whitby Town 2-1 Huntley Fairways
Radford Semele v Abysmal Aftermath

Week 13

Sylvan Lake 0-1 Istra Pula
Chapel North 1-0 Mexicana Wave
Kesgrave Vespas v Armthorpe Rovers

Askham Bryan United 0-2 Worksop Tigers
Inter Southampton 2-1 Cunnack Allstars
Kamikaze Vipers v South Ruislp

Southern Vipers 0-3 Tadcaster Albion
Mighty Chucks 0-0 Boscombe Athletic
Jedi Knights 1-2 Yorkshires Finest

Fishburn Park 0-2 Wroxham Town
Hundon Harriers v Chaddesden Celtic
Barnstoneworth United 0-3 Molesley Shoals

Cusco 3-2 Loyal Rangers
Par Athletic v Aberdeen Terrors
Bayern 3-0 La Donny Luz

Stainsacre United v Riverplate
Northern Soul 3-0 East Riding Enterprise
Doncaster Town 2-0 Ripley Knights

Mill Lane v FC Abertawe
York Rovers v Kiloparsec Villa
The Survivors 1-1 Bentley Vikings Old Boys

Pangolin United 1-2 Huntley Fairways
Chester Town 1-0 Radford Semele
Whitby Town 2-2 Scrubs

Week 14 Catch Up

Southern Vipers 2-3 Boscombe Athletic
Pangolin United 0-0 Chester Town
Riverplate 0-0 Ripley Knights
Radford Semele 1-0 Abysmal Aftermath
Par Athletic 3-2 Aberdeen Terrors
Mill Lane 1-3 FC Abertawe

Week 15

Manics v Kesgrave Vespas
Chapel North 0-3 Armthorpe Rovers
Mexicana Wave 2-2 Sylvan Lake

Death Valley v Kamikaze Vipers
Inter Southampton 2-0 South Ruislp
Cunnack Allstars 0-0 Askham Bryan United

Emu's BPW 2020 v Jedi Knights
Mighty Chucks v Yorkshires Finest
Boscombe Athletic .0-3 Southern Vipers

Whitwell FC 2-1 Barnstoneworth United
Hundon Harriers v Molesley Shoals
Chaddesden Celtic 3-2 Fishburn Park

Wigan Wildcats 3-0 Bayern
Par Athletic 0-0 La Donny Luz
Aberdeen Terrors 1-2 Cusco

Wealdstone FC 2-2 Doncaster Town
Northern Soul v Ripley Knights
East Riding Enterprise 1-2 Stainsacre United

Phantom Lords v The Survivors
York Rovers 1-1 Bentley Vikings Old Boys
Kiloparsec Villa v Mill Lane

Abysmal Aftermath 3-0 Whitby Town
Chester Town v Scrubs
Radford Semele 3-0 Pangolin United

Week 16

Mexicana Wave v Kesgrave Vespas
Chapel North 3-2 Istra Pula
Manics 0-3 Armthorpe Rovers

Cunnack Allstars v Kamikaze Vipers
Inter Southampton 3-0 Worksop Tigers
Death Valley 3-0 South Ruislp

Boscombe Athletic 2-1 Jedi Knights
Mighty Chucks v Tadcaster Albion
Emu's BPW 2020 2-3 Yorkshires Finest

Chaddesden Celtic 0-0 Barnstoneworth United
Hundon Harriers v Wroxham Town
Whitwell FC 1-1 Molesley Shoals

Aberdeen Terrors 3-1 Bayern
Par Athletic v Loyal Rangers
Wigan Wildcats 1-1 La Donny Luz

East Riding Enterprise 2-1 Doncaster Town
Northern Soul 0-3 Riverplate
Wealdstone FC v Ripley Knights

Kiloparsec Villa v The Survivors
York Rovers v FC Abertawe
Phantom Lords 1-3 Bentley Vikings Old Boys

Radford Semele v Whitby Town
Chester Town 0-3 Huntley Fairways
Abysmal Aftermath 0-0 Scrubs

Week 17

Chapel North 1-1 Sylvan Lake
Mexicana Wave 1-1 Armthorpe Rovers
Manics 0-1 Istra Pula

Inter Southampton 0-2 Askham Bryan United
Cunnack Allstars 1-0 South Ruislp
Death Valley 1-1 Worksop Tigers

Mighty Chucks 0-1 Southern Vipers
Boscombe Athletic 3-0 Yorkshires Finest
Emu's BPW 2020 0-2 Tadcaster Albion

Hundon Harriers v Fishburn Park
Chaddesden Celtic 2-1 Molesley Shoals
Whitwell FC 2-2 Wroxham Town

Par Athletic 3-2 Cusco
Aberdeen Terrors 1-0 La Donny Luz
Wigan Wildcats 2-2 Loyal Rangers

Northern Soul 2-0 Stainsacre United
East Riding Enterprise v Ripley Knights
Wealdstone FC 3-1 Riverplate

York Rovers 3-2 Mill Lane
Kiloparsec Villa v Bentley Vikings Old Boys
Phantom Lords 2-1 FC Abertawe

Chester Town v Pangolin United
Radford Semele 0-0 Scrubs
Abysmal Aftermath v Huntley Fairways

Week 18

Manics .0-3 Sylvan Lake
Mexicana Wave 0-2 Istra Pula
Chapel North v Kesgrave Vespas

Death Valley 1-2 Askham Bryan United
Cunnack Allstars 1-2 Worksop Tigers
Inter Southampton v Kamikaze Vipers

Emu's BPW 2020 1-1 Southern Vipers
Boscombe Athletic 1-1 Tadcaster Albion
Mighty Chucks 1-0 Jedi Knights

Whitwell FC 3-0 Fishburn Park
Chaddesden Celtic 3-2 Wroxham Town
Hundon Harriers v Barnstoneworth United

Wigan Wildcats v Cusco
Aberdeen Terrors 3-1 Loyal Rangers
Par Athletic 1-1 Bayern

Wealdstone FC 2-0 Stainsacre United
East Riding Enterprise 0-1 Riverplate
Northern Soul 1-0 Doncaster Town

Phantom Lords v Mill Lane
Kiloparsec Villa v FC Abertawe
York Rovers 1-3 The Survivors

Abysmal Aftermath 0-3 Pangolin United
Radford Semele 2-1 Huntley Fairways
Chester Town 0-0 Whitby Town

Week 19 Catch Up

Stainsacre Utd 1-0 Riverplate
Emu's BPW2020 2-0 Jedi Knights
Mighty Chucks 1-1 Yorkshires Finest
Phantom Lords 1-3 The Survivors
Chester Town 1-0 Pangolin United
Par Athletic 3-1 Loyal Rangers
York Rovers 1-0 FC Abertawe
Radford Semele 0-1 Whitby Town
Abysmal Aftermath v Huntley Fairways
Wigan Wildcats 3-2 Cusco

Week 20 Catch Up

Chester Town v Scrubs
Phantom Lords v Mill Lane
Abysmal Aftermath 2-1 Huntley Fairways

Last 16

Armthorpe Rovers v Radford or Abysmal
Inter Southampton 2-0 Bentley Vikings Old Boys
Tadcaster Albion 0-0 Northern Soul
Whitwell FC 3-2 Cusco
Par Athletic 0-2 Manics
Wealdstone FC v Chaddesden Celtic
The Survivors 1-2 Worksop Tigers
Pangolin United 2-1 Boscombe Athletic

Week 21

Last 16

Armthorpe Robers v Abysmal Aftermath
Wealdstone v Chaddesden Celtic

Last 16 Replay

Northern Soul v Tadcaster Albion

Quarter Final 1st Leg

Inter Southampton v Whitwell FC
Worksop Tigers v Pangolin United

_________________
Long Eaton Archers WPL 7 Shaolin WPL 39
Istra Pula Opal 46 Abysmal Aftermath Opal 50
FC Abertawe Opal 1 Riverplate Opal 36
Dell Diamonds Opal 54 Norfolk FC Opal 37
Death Valley Wanderers Opal 35 Bayern FC Opal 45
Black Sabbath RH33 Steppenwolf (RH46) Multinationale RH63
Moles Rangers NSA30 Lakeland Jags NSA38
Celyn Coyotes WS 35 White Zombies WS4 FC Storm Chasers WS54
Romford Dogs MOA25 Lochar Thistle MOA 32

http://www.opal-league.webs.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group